KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15339123
nr 1533 9123
Akvarell
Rosén, Stockholmsmotiv. Akvarell, bildmått: 32x40cm, yttermått inklusive ram: . 51x61cm. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 april 2023
kl 19:22:15
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr